Недорогий сенсорний вузол для моніторингу тріщин у вихідних трубах з використанням неруйнівного контролю для переробної промисловості

Автори D. Mishra1, K.K. Agrawal2, R. Srivastava3, P. Yadav1, R.S. Yadav1
Приналежність

1Department of Electronics and Communication, University of Allahabad, 211002 Prayagraj, India

2School of Computer Science and Engineering, Galgotias University, 203201 Greater Noida, India

3Department of Physics, CMP Degree College, University of Allahabad, 211002 Prayagraj, India

Е-mail deveshbbs@gmail.com
Випуск Том 14, Рік 2022, Номер 3
Дати Одержано 29 березня 2022; у відредагованій формі 21 червня 2022; опубліковано online 30 червня 2022
Посилання D. Mishra, K.K. Agrawal, R. Srivastava, та ін., Ж. нано- електрон. фіз. 14 № 3, 03018 (2022)
DOI https://doi.org/10.21272/jnep.14(3).03018
PACS Number(s) 85.30.Fg
Ключові слова Неруйнівний контроль, Феромагнітний матеріал, Витік магнітного потоку, Сенсорний вузол, Моніторинг тріщин.
Анотація

У переробних галузях неруйнівна оцінка є ефективним методом моніторингу робочого стану обладнання. Через ручну систему контролю за станом обладнання на нафтохімічних підприємствах трапляються катастрофічні аварії. Людям не вистачало необхідного досвіду, щоб належним чином виробляти свіжі матеріали та керувати різноманітними машинами та видами транспорту на зорі індустріальної епохи, що призводило до серйозних аварій. Використання системи виявлення пошкоджень для виявлення потенційних дефектів матеріалів призвело до значного підвищення надійності машин. Завдяки удосконаленням при розробці та виробництві з додатковими знаннями, неруйнівний контроль став фундаментальною частиною перших складних систем. Нафтопереробні та нафтохімічні заводи мають мільйони труб, які утворюють мережу. Ці труби контролюються щорічно під час зупинки заводу. Технічне обслуговування їх проводилося традиційно, тому воно стало дуже небезпечним, а також виснажливим завданням. У статті ми протестували недорогий пристрій моніторингу тріщин. Для цього була розроблена система на основі Arduino для моніторингу тріщин трубопроводів ззовні. Поняття витоку магнітного потоку використовується для відстеження будь-якого дефекту внутрішньої структури феромагнітних трубопроводів. За допомогою датчика Холла була локалізована та зафіксована зміна напруженості магнітного поля. Сучасні дослідження зменшують обмеження системи моніторингу робочого стану обладнання переробної промисловості. Це сприятиме створенню безпечної атмосфери для працівників, а також для суспільства в цілому та навколишнього середовища.

Перелік посилань