Емпіричний аналіз нових тенденцій у фотоелектричних технологіях фізики конденсованих середовищ

Автори Neeta Deshpande1, Santosh Kumar Sharma2, P. William3 , A.B. Pawar4
Приналежність

1Department of Computer Engineering, R H Sapat College of Engineering, Management Studies and Research,SPPU, Pune, India

2Department of Mechanical Engineering, Chhattrapati Shivaji Institute of Technology, CSVTU, Bhilai

3Department of Information Technology, Sanjivani College of Engineering, SPPU, Pune, India

4Department of Computer Engineering, Sanjivani College of Engineering, SPPU, Pune, India

Е-mail neeta.deshpande@ges-coengg.org
Випуск Том 15, Рік 2023, Номер 4
Дати Одержано 15 червня 2023; у відредагованій формі 18 серпня 2023; опубліковано online 30 серпня 2023
Посилання Neeta Deshpande, Santosh Kumar Sharma, P. William, A.B. Pawar, Ж. нано- електрон. фіз. 15 № 4, 04009 (2023)
DOI https://doi.org/10.21272/jnep.15(4).04009
PACS Number(s) 77.84.Jd, 88.30.rf
Ключові слова Фізика конденсованих матеріалів, Неорганічні та органічні матеріали, Електричні і діелектричні властивості, Магнітні характеристики (5) , Оптика (2) .
Анотація

У роботі проведені дослідження поточних розробок в темі, яка розвивається на перетині неорганічного і органічного матеріалознавства. Неорганічні та органічні структурні компоненти співіснують у кристалічних системах, які утворюють гібридні неорганічні та органічні каркасні матеріали. Перевага пористих гібридних каркасів повязана з можливістю їх широкого використання в каталізі та сенсорах. Дане дослідження в основному зосереджено на магнітних, оптичних, електричних і діелектричних характеристиках, які зазвичай є змістом фізики конденсованого середовища. Значення емпіричних досліджень у розумінні процесів соціального, економічного та технологічного розвитку неможливо переоцінити. В останні роки також спостерігається збільшення осадження тонких плівок гібридних сполук на тверді поверхні для можливого використання в хімії поверхні та фізиці. Показано, що розвиток нових технологій, таких як квантові обчислення та спінтроніка, і розуміння того, як матерія поводиться в екстремальних ситуаціях, демонструють велику різноманітність поведінки в цих областях і відкривають перспективи для наукової спільноти. В роботі проведено короткий огляд деяких характеристик пористих матеріалів з точки зору нанотехнології з гібридним підходом. Галузь гібридних технологій має гостру потребу в теорії та моделюванні.

Перелік посилань